پیام فرستادن
TaiMi(Shenzhen) electronics technology Co.,ltd
محصولات
موارد
صفحه اصلی > موارد >
آخرین مورد شرکت در مورد نرم افزار TAIMI Sensor Automotive
مناسبت ها
مخاطب
مخاطب: Ms. Cherry liu
فکس: 86
اکنون تماس بگیرید
به ما ایمیل بزنید

نرم افزار TAIMI Sensor Automotive

2023-06-07
 Latest company case about نرم افزار TAIMI Sensor Automotive

a. کاربردهای اصلی سنسور فشار سرامیکی

1.TM-NT21 سری سنجگر فشار ظرفیت سرامیکی انتخاب مواد 96٪ سرامیک، دارای مقاومت قوی در برابر خوردگی، مقاومت در برابر ضربه، انعطاف پذیری بالا و سایر ویژگی های عالی،در حالی که ثبات حرارتی بسیار بالا از سرامیک باعث می شود که محدوده دمای عملیاتی آن از -40 ° C ~ 135 ° C باشد.در فرآیند کار سنسور فشار ظرفیت سرامیکی، نیازی به انتقال فشار از طریق رسانه های دیگر ندارد. فشار نظارت مستقیما بر دیافراگم سرامیکی عمل می کند،و تغییر ظرفیت الکتریکی بین الکترود پایه و الکترود دیافراگم متناسب با فشار استدر صورت اضافه بار، دیافراگم بدون شکستن به پایه می رسد. هنگامی که فشار بهبود می یابد، عملکرد آن تحت تاثیر قرار نمی گیرد.که به طور کامل معایب شکست بیش از حد کم را حل می کنداین محصول جایگزین مقاومت فشار و انتشار سرامیکی است.

2سنسور فشار سرامیکی سری TM-NT18 یک نوع سنسور فشار پیزورسیستیو سرامیکی است که با استفاده از پایه سرامیکی با فرآیند ویژه تصفیه می شود.سرامیک یک ماده شناخته شده با انعطاف پذیری بالا است، مقاومت در برابر خوردگی، مقاومت در برابر لباس، مقاومت در برابر ضربه و لرزش.

ویژگی های ثبات حرارتی سرامیک و فرآیند سینتر کردن در دمای بالا از فیلم ضخیم باعث می شود که محدوده دمای کار سنسور فشار سرامیکی تا -40 ~ 125 °C باشد.و دقت و ثبات بالایی داردبیش از 2KV عایق الکتریکی، اندازه قطر 18 میلی متر، محدوده 2-400 بار.. سنسورهای فشار سرامیکی به طور گسترده ای در زمینه کنترل فرآیند، کنترل محیط زیست،تجهیزات هیدرولیک و پنوماتیک، دریچه های سرو، انتقال و ابزار پزشکی. مقاومت آن در برابر خوردگی باعث می شود که مزایای زیادی در یخچال، حفاظت شیمیایی و محیط زیست داشته باشد.

 

 

 

 

آخرین مورد شرکت نرم افزار TAIMI Sensor Automotive  0

آخرین مورد شرکت نرم افزار TAIMI Sensor Automotive  1

ب.سیستم کمک به پارکینگ

سیستم کمک به پارکینگ از سنسور در هواپیما برای شناسایی یک فضای پارکینگ موثر استفاده می کند و وسیله نقلیه را برای پارک کردن از طریق واحد کنترل کنترل می کند.
 

شناسایی فضای پارکینگ
سنسور فوق صوت APA

اطلاعات زیست محیطی از طریق سنسور فوق صوت APA به دست می آید و فضای پارکینگ شناسایی می شود.
 


تشخیص موانع جلو و عقب
سنسور فوق صوتی UPA

حسگر فوق صوت UPA بر روی باپر عقب یا باپر های جلو و عقب خودرو نصب شده است تا موانع جلو و عقب را تشخیص دهد و به راننده کمک کند موانع جلو و عقب را ببیند.یا فاصله از ماشین هنگام پارک کردن. برای پارک کردن راحت است و از بدن در برابر خراش محافظت می کند.

 

c.سیستم ROA

سیستم ROA (سیستم هشدار مسافران عقب) صندلی های عقب را با سنسور فوق صوتی تشخیص می دهد تا بررسی کند که آیا بچه ای باقی مانده است.زنگ هشدار برای یادآوری راننده روشن می شود..

 

شناسایی موانع

سنسور ماوراء الصوت از نوع باز

سیستم ROA از سنسور فوق صوتی نوع باز استفاده می کند. این محصول در بالای وسیله نقلیه نصب شده است و اشیاء در حال حرکت را با اصل تشخیص محدوده فوق صوتی تشخیص می دهد.


زنگ صدا

صدا

هنگامی که سنسور نوع باز جسم در حال حرکت را در صندلی های عقب خودرو تشخیص می دهد، زنگ هشدار برای یادآوری راننده فعال می شود.

 

د.سیستم نظارت بر منطقه نابینا

راه حل نظارت بر منطقه نابینا دستگاه هشدار است که برای تشخیص منطقه نابینا یک وسیله نقلیه در هنگام رانندگی استفاده می شود.


تشخیص منطقه کور

سنسور ماوراء صوت از نوع نزدیک

سیستم نظارت می تواند منطقه کور را با سنسور BSD فوق صوتی تشخیص دهد. سنسور در پشت خودرو نصب شده است. این سیستم زاویه تشخیص گسترده و محدوده تشخیص طولانی دارد.که می تواند جسم پشت خودرو را تشخیص دهد..
 

زنگ صدا

صدا

اون منطقه کور رو با امواج فوق صوتي تشخیص ميده. وقتي که يه جسم تو محدوده ي تشخیصي باشه، آژير با زنگ به کاربر يادآوري ميکنه.

سیستم هشدار ضد سرقت

سیستم هشدار ضد سرقت سیستم مورد استفاده برای جلوگیری از سرقت وسیله نقلیه یا وسایل شخصی است.


اجزای سنسور

سنسور ماوراء الصوت از نوع باز

سیستم هشدار ضد سرقت به طور مداوم و فعال اشیاء در حال حرکت را در داخل ماشین با تکنولوژی سنسور فوق صوت تشخیص می دهد.


زنگ صدا

صدا

وقتی حسگر هر چیز متحرک را تشخیص می دهد، زنگ زنگ برای یادآوری راننده ایجاد می کند.

 

سیستم تشخیص فضای پارکینگ در پارکینگ

جزء اصلی دستگاه تشخیص فضای پارکینگ سنسور فوق صوتی است که از اصل تشخیص محدوده استفاده می کند.
 

تشخیص فضای پارکینگ

سنسور ماوراء صوت از نوع نزدیک

سنسورهای نوع باز

این سیستم امواج فوق صوتی را از بالا به پایین از طریق سنسور فوق صوتی انتقال می دهد تا امواج منعکس شده از وسیله نقلیه یا زمین را تجزیه و تحلیل کند و هر فضای پارکینگ را به دقت تشخیص دهد.